ESRA ARAN HAKKINDA

ESRA ARAN HAKKINDA

2006 yılında Başkent üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur.  İş hayatına öğrencilik yıllarında 2004 de Ankara’da Spormed spor merkezinde,2006 yılında İstanbul’da NKmed güzellik merkezi ve  Sports Time’da, 2007’de istanbul’da Espoir , 2009 yılında İstanbul’da Alman hastanesinde çeşitli doktorlarla çalışmış ve klinik diyetisyen olarak devam etmiştir.

Mesleğini İzmir’ de devam etme kararı alan Esra ARAN önce 2011 yılında İzmir Clinic A Plus da çalışmaya başlamış ve akabinde 2012 yılında Park Sima Polikliniği’nde yaklaşık olarak 3 yıl 3ay süreyle klinik diyetisyeni olarak çalışmıştır. Çeşitli gazetelerde, televizyon kuruluşlarında ve internet ortamında beslenme adına sağlıklı bilgi paylaşımlarında bulunmuştur.

Çalışma hayatı boyunca alanında uzman birçok doktorla çalışma fırsatı elde eden Esra ARAN çeşitli klinik hastalıklar üzerinde de deneyimler edinmiştir. Çocuklarda ve yetişkinlerde tiroid hastalıkları, onkoloji, endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları üzerine çeşitli klinik çalışmaları olmuştur.

Diyetisyen Esra Aran, danışanlarına sağlıklı ve kaliteli beslenme, zayıflama, kilo alma, hamilelikte öncesinde ve sırasında beslenme, sporcu beslenmesi, hastalıklarda beslenme tedavisi ve çocuklara sağlıklı beslenme alışkanlıklarının  kazandırılması konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bu eğitimler ve deneyimler doğrultusunda Esra ARAN Beslenme ve Danışmanlık merkezi kurmuştur. 

mail
EPOSTA LİSTESİ
Kampanyalar ve Esra Aran'dan ipuçları almak için kayıt olun